O firmie

Od 2007 roku oferujemy Państwu najwyższej jakości meble kuchenne robione na wymiar, oraz sprzęt AGD.

Nasze meble kuchenne projektujemy na wymiar, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów, chcąc podkreślić indywidualny, unikatowy styl i dopasować jak odpowiednią dla nich funkcjonalność. Dzięki temu mogą stanowić funkcjonalną zabudowę w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu. Jako uzupełnienie naszej bogatej oferty proponujemy Państwu wiele praktycznych rozwiązań w postaci różnego rodzaju organizerów do szuflad, szafek cargo oraz montowanych na ścianach uchwytów relingowych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się zawsze w pełni poznać potrzeby naszego Klienta, co pozwala nam stworzyć projekt, którzy zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Jako fachowcy w dziedzinie projektowania mebli, stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług oraz terminowość ich realizacji. Projektowane przez nas meble spełniają najwyższe normy europejskie, a realizacje wykonywane są zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Na stałe współpracujemy z renomowanymi firmami zaopatrującymi nas w najlepszy na rynku sprzęt AGD: Bosch, Siemens, Elektrolux, De Dietrich, AEG, Amica oraz Miele.

 

Tworzymy projekty wyjątkowe: od klasycznych po nowoczesne

Od utrzymanych w klimacie śródziemnomorskim po rustykalne. Nasze meble kuchenne wyróżniają się formą i kolorem, pozostając przy tym w pełni funkcjonalne i zapewniając doskonałe zagospodarowanie przestrzeni kuchni. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie trafić w gusta zarówno tych z Państwa, którzy preferują klasyczne rozwiązania w aranżacji wnętrz, jak i tych, którzy stawiają na nowoczesność wystroju. Jeżeli więc zależy Państwu na wyjątkowej, w pełni funkcjonalnej i dopasowanej do potrzeb kuchni, która ukaże Państwa wyjątkowy styl, Studio Mebli Kuchennych Artii jest tym, czego szukacie. Gwarantujemy wysoki standard obsługi oraz doskonałą jakość produktu.

 

Na stałe współpracujemy z cenionym i znanymi producentami mebli.

Jednym z naszych partnerów biznesowych jest Nobilia - niemiecki producent mebli kuchennych, będący największym ich producentem w Europie. Niemieckie meble kuchenne produkowane przez Nobilia pozostają dla nas wzorem, dlatego nieprzerwanie staramy się, aby nasze projekty spełniały najwyższe normy ekologiczne i zdrowotne, oraz jak najlepiej odpowiadały aktualnie obowiązującym trendom.

 

Montaż

Zapewniamy profesjonalną pomoc naszych projektantów, którzy wesprą Państwa podczas procesu aranżacji kuchni. Wykonamy pomiary i prace projektowe, a także pomożemy w wyborze sprzętu AGD odpowiedniego do Państwa wnętrza i potrzeb. Zamówione u nas meble kuchenne i sprzęt AGD zamontują nasi fachowcy.